DREAM JOB 
DOBRÝ KAFE

Nenabízíme ani pohodu, ani práci bez stresu. Nabízíme možnost uplatnění v jedné z nejoblíbenějších kaváren a budoucím espresso baru v regionu, férové ohodnocení a možnost pro všechny, kteří se chtějí naučit nebo zdokonalit v gastro podniku.
Většina z našich kolegů k nám přichází bez nejmenší zkušenosti.
Nevadí, kdo chce, ten se naučí...
Typ pracovního úvazku záleží na momentální situaci (HPP, DPP).

Aktuálně nabízíme tyto pozice pro doplnění našeho skvělého týmu:
(pokud Vás nějaká pozice zaujme, pošlete nám svůj životopis na e-mail info@dobrykafe.net nebo vyplňte formulář dole na této stránce)


✓ Aktivní
PRO HRADEC KRÁLOVÉ

VEDOUCÍ (-HO) PROVOZU

Prostředí kaváren Tě naplňuje štěstím nejen jako hosta, ale také jako toho, kdo toto prostředí vytváří. Jsi pozitivní, komunikativní, loajální, týmový, kreativní kolega se schopností vedení menšího týmu? Máš zkušenosti jako barista a umíš je předat dalším? Budeme od Tebe potřebovat schopnost jít s tempem doby - i za tu cenu, že to bude znamenat mnoho leckdy nelehkých výzev, nové a nové úkoly, které Tě ale budou posouvat dále, a také neustálé vzdělávání v oboru, který si zvolil. Ochota sledovat aktuality v oboru a pružnost přizpůsobit se promptně novým situacím.
Neváhej přijít si popovídat o Tvých a našich možnostech.


✓ Aktivní

PRO PARDUBICE I HRADEC KRÁLOVÉ

BARISTA 

Kafe je Váš svět nebo budoucí svět... Jen ten, kdo umí uvařit pořádný Kafe, umí ohodnotit jeho krásu. Krásnou vůni, krásnou chuť. Příprava výběrového Kafe není jen umlít a spařit. Chce to trochu perfekcionismu a touhy po dokonalosti. Latté Art je dílem perfekcionismu, dokonalosti a kreativity. Nic složitého, když uvaříš svoje 5.000 cappuccino, budeš dokonalým perfekcionistou s citem pro krásu Kafe.
A u nás platí, že stačí jen chtít, potom jde už všechno (skoro) samo. 


✓ Aktivní
PRO PARDUBICE

PEKAŘKA nebo PEKAŘ (také pouze na víkendy)

Ten pocit, když kvásek začne dýchat a oživí těsto na chléb... Raději než na televizi koukáš do rozpálené trouby? Brzké vstávání nebo pozdní usínáni není problém? Jsi pozitivní a pro krásnou kůrku na chlebu šla (šel) bys světa kraj?
Pojď se realizovat k nám! 


✓ Aktivní

PRO PARDUBICE I HRADEC
KUCHAŘINKA nebo KUCHAŘÍČEK (také pouze na víkendy)

Vaření je pro Tebe vášeň. Ta správná omeleta nebo Vejce Benedikt potřebují jenom správnou péči, nic víc. Zní to jednoduše? Je to jednoduché! Ano, u šedesáté porce za den již můžeme polemizovat o tom, zda ta pravá láska k vaření není už trápením. Ale zítra je nový den a čeká na Tebe nová výzva. A není krásnější pohled než pohled na najedeného a spokojeného hosta. 
Nemáš zkušenost a jen odhodlání? Nezkusíš, nevíš...  


× Neaktivní

PRO PARDUBICE
OBSLUHA

Vstáváš s úsměvem a sklenice je pro Tebe vždy poloplná? Extrovert exhibicionista? Tak to by šlo...
Ale i klidná duše s trvalým úsměvem na rtech je ideální pro kontakt s našimi hosty. Profesionální profík pro nás nic není, my chceme někoho s přátelskou povahou a stále pozitivní náladou! 


ZAUJALA VÁS NĚJAKÁ POZICE?
NAPIŠTE NÁM!
(pomůže nám, když napíšete stručný přehled Vaší praxe a kontaktní udaje včetně telefonu)